KNAPPAR, 1 par, 14k guld samt KRAVATTNÅL 18k guld med vi sten. Vikt 3,3 + 1 gram.

60630. KNAPPAR, 1 par, 14k guld samt KRAVATTNÅL 18k guld med vi sten. Vikt 3,3 + 1 gram.

Knappar, utan stämplar.
Kravattnål, stmpl 18k samt import, längd 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knappar, utan stämplar.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 921