SOFFA/DAGBÄDD, Kock, 1900-tal.

60626. SOFFA/DAGBÄDD, Kock, 1900-tal.

Hallonröd tygklädsel. Madrassbredd 78 cm. Längd total på soffa ca 211 cm.

Slitage. Tygklädsel med ställvis skador. Knappar saknas, medföljer lösa knappar. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 251