LJUSPLÅTAR, 1 par, 1800-tal.

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1800-tal.
60617. LJUSPLÅTAR, 1 par, 1800-tal.

För 2 ljus. Längd 30 cm, bredd 11 cm, höjd 58 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och bucklor. En ljuspipa saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 939