Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Övriga metallföremål
PLAKETT, järn, Art Deco, Buderus Tyskland, 1930-tal.
60522. PLAKETT, järn, Art Deco, Buderus Tyskland, 1930-tal.
Ca 31 x 31 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 31 x 31 cm.
Mindre bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 299