BORDSLYSTER, ett par och VÄGGPENDYL, trä, gustaviansk stil, Linköping, 1900-tal.

60466. BORDSLYSTER, ett par och VÄGGPENDYL, trä, gustaviansk stil, Linköping, 1900-tal.

Väggpendyl, förgylld. Bordslystrar, glas, mässing och alabaster, behängda med prismor. Höjd ca 51 cm.

Bruksslitage. Pendyl och nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 018