KÖKSSOFFA, hörnmodell, 1900-talets mitt.

604476. KÖKSSOFFA, hörnmodell, 1900-talets mitt.

3 delad.
2 sektioner, längd 110 cm, 1 sektion längd 100 cm
Bredd 50 cm, rygghöjd 76 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Textil med källardoft.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 delad.
Bredd 50 cm, rygghöjd 76 cm.

Antal besök: 8 628