Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
MOCKASERVIS med förgylld kant, Tyskland.
60439. MOCKASERVIS med förgylld kant, Tyskland.
26 delar.
slitage på förgyllning.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 delar.
slitage på förgyllning.
Helsingborgs Auktionskammare
367