STURE JOHANNESSON. DOW Shalt Not Kill! USA: Union of Stoned Anarchists 1967, Legal Visions. Färglitografiskt tryck. Osignerad.

60369. STURE JOHANNESSON. DOW Shalt Not Kill! USA: Union of Stoned Anarchists 1967, Legal Visions. Färglitografiskt tryck. Osignerad.

49x70 cm
Printed in Denmark by Permild & Rosengreen.

Mindre Hanteringsveck och 4 småhål i hörn efter häftstift.

Sture Johannesson (1935–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

49x70 cm

Sture Johannesson (1935–2018)

Antal besök: 2 910