ÄNGEL med SPELDOSA, Goebel.

ÄNGEL med SPELDOSA, Goebel.
601250. ÄNGEL med SPELDOSA, Goebel.

Numrerad 1966.
Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 1966.
Höjd 17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 14 685