SKÅL, Sven Åke Carlsson, Transjö.

60114. SKÅL, Sven Åke Carlsson, Transjö.

Glas. Dekor av spiralvridna ränder i rött och blått. Diameter 27 cm. Signerad Transjö, Sweden -87. S-Å Carlsson.

Små repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små repor.

Antal besök: 1 738