Göteborgs Auktionsverk
Klockor & Ur
Golvur
GOLVUR, Tempus Fugit, 19/2000-tal.
60088. GOLVUR, Tempus Fugit, 19/2000-tal.
Mahogny, höjd 173 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mahogny, höjd 173 cm.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
951