BESTICK, 82 delar, nysilver, "Birgitta" 1900-tal.

60075. BESTICK, 82 delar, nysilver, "Birgitta" 1900-tal.

9 bordsgafflar 19,5 cm, 6 bordsknivar 25,5 cm, 9 bordsskedar 20 cm, 8 bordsgafflar 17,8 cm, 8 bordsknivar 21,5 cm, 9 bordsskedar 18 cm, 6 assiettgafflar, 6 assiettknivar, 6 kaffeskedar, 2 smörknivar, 3 fruktknivar. 6 plockgafflar, tårtspade, 2 potatisskedar, kompottsked.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 880