BORDSFOTOGENLAMPA, märkt Hinks Duplex, 1800-tal.

59970. BORDSFOTOGENLAMPA, märkt Hinks Duplex, 1800-tal.

Fotogenlampa, delvis mässingsfot, märkt Hinks Duplex, höjd- och sänkbar, med skärm delvis korg, tot höjd enlig bild ca 69 cm.

Slitage. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nagg.

Antal besök: 1 450