MATSERVIS samt KAFFESERVIS, totalt 97 delar.

59871. MATSERVIS samt KAFFESERVIS, totalt 97 delar.

Matservis 57 delar samt kaffeservis 41 delar.
Matservis KP Karlskrona.
Kaffeservis Polen.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matservis KP Karlskrona.
Kaffeservis Polen.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 1 309