CYCKEL, Rex, 1950-60-tal, orört skick.

59806. CYCKEL, Rex, 1950-60-tal, orört skick.

Damcykel 28 tum.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Damcykel 28 tum.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 405