SCHACKSPEL, möjligen Ryssland, 19/2000-tal.

59801. SCHACKSPEL, möjligen Ryssland, 19/2000-tal.

Utfällt mått: 41 x 40,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utfällt mått: 41 x 40,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 805