HORACE MANN LIVENS. Olja på duk uppspänd på pannå, signerad.

59751. HORACE MANN LIVENS. Olja på duk uppspänd på pannå, signerad.

Landskapsmotiv. 42 x 60 cm.

Smärre skador på duk samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 42 x 60 cm.

Antal besök: 1 472