SKRIVBYRÅ, sk snäppare, sent 1800-tal..

59708. SKRIVBYRÅ, sk snäppare, sent 1800-tal..

Fanerad i mahogny m.fl träslag, utfällbar skrivskiva med lådinrede, tre lådor. Längd 98, bredd 45, höjd 104 cm.

Slitage, smärre fanerskador, skrivskivan något instabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 075