Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Övriga metallföremål
VAS, nysilver, Design Lino Sabattini Italien, 1900-talets andra hälft.
59702. VAS, nysilver, Design Lino Sabattini Italien, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 21,5 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 21,5 cm.
Bruksslitage, repor.
Auktionshuset Kolonn
826