DESSERTSKÅLAR, 8 st, glas, Reijmyre.

59659. DESSERTSKÅLAR, 8 st, glas, Reijmyre.

Höjd 10 cm, diameter 8 - 9 cm.

Bruksslitage. Snarlika. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 912