STOP samt LUCIAKRONA, tenn samt zink, 1800/1900-tal.

59654. STOP samt LUCIAKRONA, tenn samt zink, 1800/1900-tal.

Höjd 16-22 cm. Stop med otydliga stämplar.

Bruksslitage. Stop med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804