CARL MAGNUS. Intryck Minnen från Burma. Färgserigrafi. Signerad och daterad 2008. 57/175.

59643. CARL MAGNUS. Intryck Minnen från Burma. Färgserigrafi. Signerad och daterad 2008. 57/175.

43x42 cm.

Carl Magnus (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

43x42 cm.

Carl Magnus (Född 1943)

Antal besök: 1 308