SITTGRUPP, 4 delar, 1900-talets andre hälft.

59604. SITTGRUPP, 4 delar, 1900-talets andre hälft.

Bord, 2st stolar samt lampa
Stolsitsar klädda i "TEHERAN" av Josef Frank.
Lampa: höjd 58 cm
Bord: Diameter 72 cm, höjd 63 cm.

Bruksslitage.
Senare bemålad.
Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, 2st stolar samt lampa
Lampa: höjd 58 cm

Bruksslitage.
Senare bemålad.
Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 427