PARTI KNIVAR, 6 st, däribland PIC Bowie Knife Solingen Germany, 1900-tal.

59602. PARTI KNIVAR, 6 st, däribland PIC Bowie Knife Solingen Germany, 1900-tal.

Däribland PIC Sportsman Line Bowie Knife Surgical Steel 13976 Solingen Germany, längd ca 28,5 cm. J Marttiini Finland, längd 23 cm.

Slitage. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Rost.

Antal besök: 1 728