STOL, sk Göteborgsmodell, 18/1900-tal.

59594. STOL, sk Göteborgsmodell, 18/1900-tal.

Valnöt, svängd form, genombruten ryggtavla.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 787