Skänk med dörrar samt två lådor. Överdel med tre speglar samt ett hyllplan.
Längd 105, bredd 50, höjd 195 cm.
Nyckel till dörr samt en låda finns.
Bruksslitage, fläckar, repor.
Bruksslitage, fläckar, repor.