MATTA, röllakan, signerad RE, ca 237 x 175 cm.

59450. MATTA, röllakan, signerad RE, ca 237 x 175 cm.

Grön botten.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön botten.

Slitage.

Antal besök: 18 064