ALLMOGESTOLAR, 5 st, 18/1900-tal.

593021. ALLMOGESTOLAR, 5 st, 18/1900-tal.

Höjd ca 80 cm.

bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 80 cm.

bruks/åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 199