SKÅP, plakettmärkt Nordiska Kompaniet, enligt uppgift Elias Svedberg 1940.

59199. SKÅP, plakettmärkt Nordiska Kompaniet, enligt uppgift Elias Svedberg 1940.

Nyckel finns. Längd 102, bredd 46, höjd 131,5 cm.

Saknar benställning. Slitage, repor, stötmärken/skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 229