TAKLAMPA, med dekor av blommor, 1900-talets senare hälft.

59187. TAKLAMPA, med dekor av blommor, 1900-talets senare hälft.

3-armad.
Höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3-armad.
Höjd 39 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 413