MATSERVIS, 56 delar, flintgods, "Svenska Slott", Rörstrand.

59167. MATSERVIS, 56 delar, flintgods, "Svenska Slott", Rörstrand.

Bestående av 12 flata tallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 assietter, såsskål, terrin, 2+1+1 uppläggningsfat, 1+1 uppläggningsskålar.

Bruksslitage, enstaka missfärgningar och nagg, hårsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 281