LOCKDOSA, grön marmor, 1900-tal.

59145. LOCKDOSA, grön marmor, 1900-tal.

Höjd 9,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 997