Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
ROLF CELÉN. olja på duk " Porthuset Näs " signerad, daterad a tergo, -84.
59132. ROLF CELÉN. olja på duk " Porthuset Näs " signerad, daterad a tergo, -84.
47 x 39 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 39 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 693