BOX, plåt, 1900-tal..

BOX, plåt, 1900-tal..
59026. BOX, plåt, 1900-tal..

Längd 50 bredd 28 höjd 28 cm.

Slitage, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!
59026. BOX, plåt, 1900-tal..

Längd 50 bredd 28 höjd 28 cm.

Slitage, rost.

Antal besök: 732