PORSLIN, delar, " spets " Rörstrand, 1800-tal.

59012. PORSLIN, delar, " spets " Rörstrand, 1800-tal.

Djupa tallrikar, 5 st
Skål på fot, med lock.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Djupa tallrikar, 5 st
Skål på fot, med lock.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 937