Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKLAMPA, fransar. 1960-tal. Märkt Hans Agne Jacobsson AB, Makaryd.
58969. TAKLAMPA, fransar. 1960-tal. Märkt Hans Agne Jacobsson AB, Makaryd.
Höjd ca 58 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 58 cm.
Mindre bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
11 209