LJUSSTAKAR, ett par, gustavianska, 1800-tal.

58914. LJUSSTAKAR, ett par, gustavianska, 1800-tal.

Sten samt gulmetalldetaljer. Höjd 23 cm.

En dekordel saknas. Bruksslitage. Lagningar samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 393