VÄGGLAMPETER, Kina, glas/trä, 1900 tal.

58893. VÄGGLAMPETER, Kina, glas/trä, 1900 tal.

Lyktor med handmålat glas, figurscener, upphängning i form av drakar.
Höjd på lyktor 24 cm.

Skador/slitage i trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd på lyktor 24 cm.

Skador/slitage i trä.

Antal besök: 773