KRUKA, Höganäs, majolika, signerad KS.

58867. KRUKA, Höganäs, majolika, signerad KS.

Karl Robert Svensson, verksam på Höganäsbolaget 1891-1946, höjd 24, diameter 31.

fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

fotnagg.

Antal besök: 4 215