ING-BRITT IRENE LAGERBERG. "En lycklig dag". Färglitografi. Signerad i i. 93/190.

58837. ING-BRITT IRENE LAGERBERG. "En lycklig dag". Färglitografi. Signerad i i. 93/190.

28x38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x38 cm.

Antal besök: 1 449