RADIOMÖBEL, Grundig 9070/S. 1950/60-tal.

58737. RADIOMÖBEL, Grundig 9070/S. 1950/60-tal.

Längd 146, bredd 36, höjd 83 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 8 819