SKÅL, Kina, 1900-tal.

SKÅL, Kina, 1900-tal.
587345. SKÅL, Kina, 1900-tal.

Längd och Bredd 18,8 cm
Höjd 8,7cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
587345. SKÅL, Kina, 1900-tal.

Längd och Bredd 18,8 cm
Höjd 8,7cm.

Bruksslitage.

Auktionisten i Sörmland
Antal besök: 1 668