LEONIE KARLSSON-PILEWSKI. Akvarell.

587266. LEONIE KARLSSON-PILEWSKI. Akvarell.

Klippor vid havet, Capri. Signerad. 33x26 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 761