FÅTÖLJ samt SPELBORD, 1900 respektive 1800-tal.

58628. FÅTÖLJ samt SPELBORD, 1900 respektive 1800-tal.

Spelbord i mahogny. Längd 90, bredd 44, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 139