MATBORD, "Ove", Nils Johansson för Troeds Bra Bohag, 1960-tal.

58616. MATBORD, "Ove", Nils Johansson för Troeds Bra Bohag, 1960-tal.

Ek, oval form, brännmärkt. Längd 156, bredd 100, höjd 74 cm. Två skivor 2 x 55 cm medföljer.

Bruksslitage, skivan med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 108