STOLAR, 6 st, Bertil Fridhagen, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1950/60-tal.

58603. STOLAR, 6 st, Bertil Fridhagen, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1950/60-tal.

Ek, brun klädsel, brännmärkta.

Bruksslitage, stoppningen torkad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 109