CHIFFONJÉ, nyränessans, 1800-talets slut.

58592. CHIFFONJÉ, nyränessans, 1800-talets slut.

Nyckel finns, längd 97, bredd 50,5, höjd 142 cm.

Slitage och smärre skador, nyckel till lådinredning saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 705