DAMMSUGARE, Miele Art, 2000-tal.

585905. DAMMSUGARE, Miele Art, 2000-tal.

Ställbart handtag.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställbart handtag.

Antal besök: 9 133