SKÅLAR, 4 del, Kina.

SKÅLAR, 4 del, Kina.
58572. SKÅLAR, 4 del, Kina.

diameter 20-14 cm.
dekor med bland annat drake.

Större lagning på fotskål.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
58572. SKÅLAR, 4 del, Kina.

diameter 20-14 cm.
dekor med bland annat drake.

Större lagning på fotskål.
Slitage.

Antal besök: 857