LEKHÄST, 18/1900-tal.

LEKHÄST, 18/1900-tal.
58533. LEKHÄST, 18/1900-tal.

Furu, öronen i läder. Längd ca 70, höjd 75 cm.

Slitage, sprickbildningar, svansen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
58533. LEKHÄST, 18/1900-tal.

Antal besök: 1 150